Materiály

Materiály

Možná si řeknete, že na materiálu pro nějaký obyčejný věšák moc nezáleží, opak je však pravdou. I u těch nejmenších věšáčků je potřeba myslet na to, jestli vybraný háček, věšák, stojanový věšák nebo věšáková stěna budou schopny udržet vaše oblečení.

Věšáky se nejčastěji vyrábějí ze dřeva a kovu, často obě varianty dohromady tak, aby byla zajištěna pevnost materiálu a zároveň, aby vše bylo na oko pohledné a zapadlo do sortimentu vašeho domu, nejčastěji asi předsíně nebo chodby. Na trhu najdeme také levné plastové věšáky a úchytky, které se však nejlépe hodí do koupelen, na toaletu, ale také do kuchyně.

Věšákové sestavy bychom těžko hledali celé z kovu, čímž myslíme skříně na boty a oblečení a police. Určitě ale existují celokovové stěny z bytelné konstrukce s všemožnými věšáky a odkládacím prostorem v podobě roštů. Většina lidí stále volí kombinaci dřeva s kovem, kdy je stěna, skříně a police ze dřeva a kovové jsou doplňky, rámy, háčky, věšáky, apod.

O webu

Webová prezentace o věšácích není jen o ramínkách na oblečení. Věšák je široký pojem a dnes představuje například nástěnné věšáky, stojanové věšáky, nebo celé věšákové sestavy s odkládacím prostorem na boty a klíče. Vyhněte se nevkusným botníkům a pořiďte si pěkný kus nábytku, který bude to první, co uvidíte při vstupu do vaší domácnosti.