Materiály

Materiály

Možná si řeknete, že na materiálu pro nějaký obyčejný věšák moc nezáleží, opak je však pravdou. I u těch nejmenších věšáčků je potřeba myslet na to, jestli vybraný háček, věšák, stojanový věšák nebo věšáková stěna budou schopny udržet vaše oblečení.

Wood coat hanger on wallVěšáky se nejčastěji vyrábějí ze dřeva a kovu, často obě varianty dohromady tak, aby byla zajištěna pevnost materiálu a zároveň, aby vše bylo na oko pohledné a zapadlo do sortimentu vašeho domu, nejčastěji asi předsíně nebo chodby. Na trhu najdeme také levné plastové věšáky a úchytky, které se však nejlépe hodí do koupelen, na toaletu, ale také do kuchyně.

Věšákové sestavy bychom těžko hledali celé z kovu, čímž myslíme skříně na boty a oblečení a police. Určitě ale existují celokovové stěny z bytelné konstrukce s všemožnými věšáky a odkládacím prostorem v podobě roštů. Většina lidí stále volí kombinaci dřeva s kovem, kdy je stěna, skříně a police ze dřeva a kovové jsou doplňky, rámy, háčky, věšáky, apod.

O webu

Webová prezentace o věšácích není jen o ramínkách na oblečení. Věšák je široký pojem a dnes představuje například nástěnné věšáky, stojanové věšáky, nebo celé věšákové sestavy s odkládacím prostorem na boty a klíče. Vyhněte se nevkusným botníkům a pořiďte si pěkný kus nábytku, který bude to první, co uvidíte při vstupu do vaší domácnosti.